Oferta

 • OKNA

  Drewniane (sosna, dąb, meranti), PCV, Aluminium, antywłamaniowe, Parapety, Rolety, Żaluzje, Vertikale, akcesoria okienne

  Więcej
 • DRZWI

  Wewnętrzne, zewnętrzne (stalowe, drewniane, aluminiowe), techniczne (dźwiękoizolacyjne, przeciwpożarowe)

  Więcej
 • BRAMY

  Garażowe (segmentowe, roletowe, uchylne), przemysłowe, ogrodzenia (kratowe, przemysłowe), bramy wjazdowe.

  Więcej
 • POKRYCIA DACHOWE

  Blachodachówki, blachy trapezowe, płaskie, więźby dachowe, obróbki blaszane, folie dachowe oraz inne (papa, gont)

  Więcej
 • INNE

  Materiały wykończeniowe (płyty GK, profile, tynki, listwy, panele PCV, panele MDV) Izolacyjne (styropian, wełna mineralna)

  Więcej

Pokrycia dachowe

Zajmujemy się sprzedażą wszelkich materiałów niezbędnych do kompletnego wykonania pokrycia dachowego. Nasze produkty to m.in. blachodachówki, blachy trapezowe, blachy płaskie, orynnowanie stalowe i PCV, więźby dachowe, obróbki blaszane wszelkiego rodzaju folie dachowe oraz inne akcesoria.

Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym, łączącym w sobie tradycję z nowoczesną technologią. Blachodachówkę charakteryzuje stosunkowa lekkość oraz duży format arkuszy co istotnie wpływa na dobrą szczelność pokrycia dachowego oraz pozwala na zastosowanie, na wszystkie rodzaje dachów stromych. Firma w swojej ofercie posiada 3 zupełnie odmienne profile blachodachówek. Pierwszy z nich to wyjątkowo wysoki i ekskluzywny profil. Kolejny bardzo oryginalny o lekkiej konstrukcji oraz ostatni o klasycznym stylu, odpowiednim do każdego dachu.

Posiadamy w ofercie różne rodzaje blach trapezowych od T8 do T55, które mogą być stosowane na pokrycia dachowe jak również na elewacje budynków i podsufitki.

Obróbki blacharskie są jednym z najważniejszych elementów systemu. Odpowiadają za estetykę a co najważniejsze zapewniają szczelność każdego dachu. Obróbki blaszane wykonywane są z blachy płaskiej najczęściej w takim samym kolorze, co pokrycie dachu.

Pokrycia dachowe

Orynnowanie

Zapraszamy do siedziby firmy Cezex oraz na strony producetów gdzie dostępne są szczegóły techniczne, kolory blach, wzory tłoczeń itp.

Godziny pracy :

poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00
sobota
8:00 - 13:00

Adres :

ul. Długa 102b
24-300 Opole Lub.
tel./fax 81 827 52 01
tel. 667 994 303
kontakt@cezex.net.pl