Oferta

 • OKNA

  Drewniane (sosna, dąb, meranti), PCV, Aluminium, antywłamaniowe, Parapety, Rolety, Żaluzje, Vertikale, akcesoria okienne

  Więcej
 • DRZWI

  Wewnętrzne, zewnętrzne (stalowe, drewniane, aluminiowe), techniczne (dźwiękoizolacyjne, przeciwpożarowe)

  Więcej
 • BRAMY

  Garażowe (segmentowe, roletowe, uchylne), przemysłowe, ogrodzenia (kratowe, przemysłowe), bramy wjazdowe.

  Więcej
 • POKRYCIA DACHOWE

  Blachodachówki, blachy trapezowe, płaskie, więźby dachowe, obróbki blaszane, folie dachowe oraz inne (papa, gont)

  Więcej
 • INNE

  Materiały wykończeniowe (płyty GK, profile, tynki, listwy, panele PCV, panele MDV) Izolacyjne (styropian, wełna mineralna)

  Więcej

Okna

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i montażu najwyższej jakości okien pcv, aluminiowych oraz drewnianych. Posiadamy szeroką wiedzę w tej branży i bogate doświadczenie. Oferowane przez nas okna wyróżniają się wysokimi parametrami statycznymi i termoizolacyjnymi. Znajdą Państwo u nas okna energooszczędne o zwiększonym bezpieczeństwie oraz rozwiązania na każdą kieszeń.

Obok drzwi, okna są wizytówką każdego domu. Powinny być nie tylko estetycznie wykonane ale przede wszystkim funkcjonalne, solidne i dające komfort użytkowania.

W naszej ofercie posiadamy również

Parapety

Oferujemy bogaty wybór parapetów o różnych parametrach i zastosowaniu. Znajdziecie Państwo u nas prapety zewnętrzne i wewnętrzne, wykonane z takich materiałów, jak: stal, aluminium, PCV, drewno, płyta mdf, aglomarmur (konglomerat), kamień naturalny (marmur, granit). Dobrane przez nas parapety komponują się ze wszytkimi rodzajami i kolorami okien.

Rolety zewnętrzne

Produkowane ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium. Stanowią element elewacji budynku, chroniący przed czynnikami zewnętrznymi, począwszy od atmosferycznych, a skończywszy na ingerencji nieporządanych gości. Stanowią dobrą izolację cieplną, ochronę akustyczną, dodatkową ochronę otworu okiennego, podnoszą standard budynku oraz umożliwiają montaż w budynkach nowych, jak i istniejących.

Rolety zewnętrzne

Rolety materiałowe to obecnie najbardziej popularna forma zasłonięcia okien przed promieniami słonecznymi, która oprócz walorów praktycznych stanowi bardzo efektowną dekorację wnętrza. Występują w kilku odmianach w zależności od sposobu montażu. Firma Cezex posiada w tym asortymencie szeroką gamę produktów, o zróżnicowanym wachlarzu tkanin, co pozwala dobrać kolor oraz wzór zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Żaluzje

Żaluzje stanowią funkcjonalny, praktyczny i ekonomiczny sposób wewnętrznych osłon okiennych. Pozwalają sterować dopływem promieni słonecznych poprzez ustawianie listków pod różnym kątem. W 75% zaciemniają pomieszczenie, o 10-15% obniżają temperaturę. Żaluzje są inwestycją trwałą, a przy prawidłowej obsłudze mogą służyć przez długie lata. W naszej ofercie znajdują się żaluzje poziome i pionowe, aluminiowe i drewniane.

Dokładna oferta, paleta kololorów oraz specyfikacja techniczna dostępna w siedzibie firmy bądz na stronach producentów.

Godziny pracy :

poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00
sobota
8:00 - 13:00

Adres :

ul. Długa 102b
24-300 Opole Lub.
tel./fax 81 827 52 01
tel. 667 994 303
kontakt@cezex.net.pl